Podróże duże i małe... | strona 200 | wloczykij.bikestats.pl Podróże duże i małe...

Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi wloczykij z wioski Ruda Ślaska. Mam przejechane tylko61611.50 kilometrów w tym 5910.01 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 18.55 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl Zalicz Gmine OPENCACHING Opencaching PL - Statystyka dla man222 Moje Plany... - Warszawa - Annaberg nocą - Wrocław - Nad Bałtyk

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy wloczykij.bikestats.pl

Archiwum bloga

Dane wyjazdu:
10.00 km 0.00 km teren
00:30 h 20.00 km/h:
Maks. pr.:0.00 km/h
Temperatura:
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Środa

Środa, 25 kwietnia 2012 · dodano: 25.04.2012 | Komentarze 0



Dane wyjazdu:
33.00 km 0.00 km teren
01:38 h 20.20 km/h:
Maks. pr.:55.50 km/h
Temperatura:
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Dolina Jamny

Niedziela, 22 kwietnia 2012 · dodano: 22.04.2012 | Komentarze 0



Dane wyjazdu:
9.00 km 0.00 km teren
00:30 h 18.00 km/h:
Maks. pr.:0.00 km/h
Temperatura:
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Sobota

Sobota, 21 kwietnia 2012 · dodano: 22.04.2012 | Komentarze 0



Dane wyjazdu:
40.00 km 0.00 km teren
h km/h:
Maks. pr.:52.00 km/h
Temperatura:
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Piątek

Piątek, 20 kwietnia 2012 · dodano: 20.04.2012 | Komentarze 0

Trasa Ruda Śląska - Katowice - Chorzów


Dane wyjazdu:
27.00 km 0.00 km teren
01:20 h 20.25 km/h:
Maks. pr.:54.00 km/h
Temperatura:
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

czwartek

Czwartek, 19 kwietnia 2012 · dodano: 20.04.2012 | Komentarze 0



Dane wyjazdu:
9.00 km 0.00 km teren
00:30 h 18.00 km/h:
Maks. pr.:48.00 km/h
Temperatura:
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Do pracy i nazot

Środa, 18 kwietnia 2012 · dodano: 19.04.2012 | Komentarze 0



Dane wyjazdu:
60.00 km 0.00 km teren
03:15 h 18.46 km/h:
Maks. pr.:40.00 km/h
Temperatura:
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Ruda Ślaska - Paniówki - Chudów - Gierałtowice - Ornontowice - Ruda Ślaska

Wtorek, 17 kwietnia 2012 · dodano: 17.04.2012 | Komentarze 0



Dane wyjazdu:
100.00 km 20.00 km teren
03:30 h 28.57 km/h:
Maks. pr.:55.00 km/h
Temperatura:15.0
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Ruda Ślaska - Wisła Głębce

Sobota, 14 kwietnia 2012 · dodano: 15.04.2012 | Komentarze 0



Dane wyjazdu:
110.00 km 10.00 km teren
05:10 h 21.29 km/h:
Maks. pr.:0.00 km/h
Temperatura:
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal
Rower:

Wisła - Ruda Ślaska

Piątek, 6 sierpnia 2010 · dodano: 08.08.2010 | Komentarze 0

PO noclegu pod namiotem, miałęm iść w góry, niestety pogoda dawała znaki iz nie bedzie ciekawie wiec zrezygnowałem z wycieczki górskiej, postanowiłem sie spakować i wrócić do domu. Trase obrałem taką: Wisła - Ustroń - Goleszów - Cieszyn - (Czeski Cieszyn) - Hażlach - Pruchna - Golasowice - Pawłowice - Żory - Orzesze - Bujaków - Ruda Ślaska (Bykowina) w Cieszynei dopadła mnie burza i praktycznie do samych Pawłowic jechałem w deszczu. Najgorszy odcinek Cieszyn Pawłowice droga 938 - droga bardzo wąska i praktycznie bez pobocza, nadomiar złego bardzo ruchliwa z duzą ilością TIRów. Zdecydowanie nie polecam tego odcinnka!

Dane wyjazdu:
120.00 km 20.00 km teren
05:15 h 22.86 km/h:
Maks. pr.:0.00 km/h
Temperatura:
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal
Rower:

Ruda Ślaska - Wisła

Czwartek, 5 sierpnia 2010 · dodano: 08.08.2010 | Komentarze 0

Trase rozpoczołęm w Rudzie Śląskiej, Bykowinie poprzez Halembe - Bujaków - Orzesze - Zazrość - Żory - Skoczów - Ustroń - Wisła. W miedzy czasie obejrzałęm wyścig TdPologne i podjechałem na kubalonke od strony zameczka i następnie zjechałem do Wisły, noc przespałem na polu namiotowym Jonidło w WIśle - Polecam.