Podróże duże i małe... | strona 192 | wloczykij.bikestats.pl Podróże duże i małe...

Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi wloczykij z wioski Ruda Ślaska. Mam przejechane tylko61611.50 kilometrów w tym 5910.01 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 18.55 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl Zalicz Gmine OPENCACHING Opencaching PL - Statystyka dla man222 Moje Plany... - Warszawa - Annaberg nocą - Wrocław - Nad Bałtyk

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy wloczykij.bikestats.pl

Archiwum bloga

Dane wyjazdu:
44.97 km 2.00 km teren
01:59 h 22.67 km/h:
Maks. pr.:51.20 km/h
Temperatura:10.0
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Powrót z wykładów, Jaworzno - Ruda Śląska

Sobota, 3 listopada 2012 · dodano: 03.11.2012 | Komentarze 0

No i na ten weekend koniec z Rowerkiem jutro autem do Jaworzna a potem odrazu do Babci na Urodzinki ale i tak jestem zadowolony bo wpadło przeszło 173 km w 2 dni.


Dane wyjazdu:
40.91 km 2.00 km teren
02:00 h 20.45 km/h:
Maks. pr.:46.00 km/h
Temperatura:3.0
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Do Jaworzna na wykłady

Sobota, 3 listopada 2012 · dodano: 03.11.2012 | Komentarze 0



Dane wyjazdu:
43.63 km 0.00 km teren
02:05 h 20.94 km/h:
Maks. pr.:45.00 km/h
Temperatura:5.0
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Z Jaworzna na Rude Śląską

Piątek, 2 listopada 2012 · dodano: 02.11.2012 | Komentarze 0

Po wykładach już po ciemku powrót do domu z Jaworzna. Ciemno już więc wszystkie lampki po oświecane poza migającą z przodu coś się w niej zepsuło jutro mam zamiar się za nią zabrać i spróbować naprawić. Wracałem przez Sosnowiec, Mysłowice, Katowice (musiałem kuknąć obowiązkowo na nowy dworzec) potem wjechałem na Sokolską w stronę SCC myknąłem obok SILESII i za uwarzyłem ze ludzie już tak mają ze muszą iść drogą rowerową mimo iż zaraz obok jest chodnik specjalnie i wyłącznie dla nich - niestety trzeba do tego chyba przywyknąć. Potem szybko obrzeżami Parku Śląskiego do Chorzowa na Pysznego Kebaba za 10 zł :) Polecam Kebab ul. Powstańców naprzeciw szkoły. Jutro prawdopodobnie ta sama trasa, tylko że muszę wyjechać już o 5 rano i powrót o 19.


Dane wyjazdu:
43.74 km 0.00 km teren
01:57 h 22.43 km/h:
Maks. pr.:49.00 km/h
Temperatura:10.0
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Do Jaworzna na wykłady

Piątek, 2 listopada 2012 · dodano: 02.11.2012 | Komentarze 2

Do Jaworzna na wyklady a ok 19 bede wracal przez Sosnowiec, Mysłowice, Katowice.


Dane wyjazdu:
72.62 km 10.00 km teren
04:04 h 17.86 km/h:
Maks. pr.:44.00 km/h
Temperatura:1.0
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Tyski Nocny Rajd Rowerowy

Środa, 31 października 2012 · dodano: 01.11.2012 | Komentarze 3

Wyjazd trochę spontaniczny mimo ze planowany, pierwotnie jechać miałem na miejsce zbiórki autem z rowerem w bagażniku. Ale skoro tomek zaproponował wspólną jazdę do Tychów, nie wypadło odmówić i zaczęło się kombinowanie w pracy, bo teoretycznie pracuję do 22 a umówiłem się z Tomkiem o 20.30 w Kochłowicach na rynku, pare telefonów i ok. Mogę ociekać o 20, szybki prysznic i o 20.30 jestem na Orlenie w Kochłowicach gdzie zniecierpliwiony Tomek czeka już od 30 minut. Długo nie zwlekając ruszamy w stronę Panewnik, potem przez Starganiec, Podlesie i Wilkowije docieramy do Tychów.
Na miejscu meldujemy się godzinę przed czasem, wpadam jeszcze na 5 hamburgerów do McDonalda, gdy kończę jeść zaczynają pojawiać się pierwsze osoby Min Sebastian z Łazisk i Marian z Mikołowa potem już reszta z Tychów. Podjeżdża również telewizja TVS i proszą mnie o kilka zdań lecz na 100% tego nie wyemitują. O 22.30 Ruszamy w stronę Paprocan by w końcu wylądować w Cielmicach niedaleko boiska zespołu OGRODNIK CIELMICE. N a miejscu koledzy próbują rozpalić ognisko i po dłuższej chwili im się to udaje:) Wszyscy zadowoleniu grzeją najpierw nogi i ręce a potem kiełbaski. Wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci i troszkę zmarznięci ok 2 wyruszamy w drogę powrotną przez Mikołów aż na Rude Śląską.

Zdjęcie Tomka z Rudy Śląskiej a na nim ja :) musiałem to dodać:
Tyski Nocny Rajd Rowerowy na Halloween © man222


Tyski nocny Rajd © man222


Płonie ognisko..... © man222
Kategoria Rajd Rowerowy


Dane wyjazdu:
8.40 km 0.00 km teren
00:25 h 20.16 km/h:
Maks. pr.:40.00 km/h
Temperatura:7.0
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Praca

Wtorek, 30 października 2012 · dodano: 30.10.2012 | Komentarze 0

Jak codzień do pracy rowerkiem, wczoraj tylko mały wyjątek bo składałem szafę i przegapiłem trochę czas wyjścia do pracy i musiałem gonić autem żony (w ramach wyjaśnień moje auto sprzedałem doszedłem do wniosku ze jest mi całkowicie zbędne)
Dzisiaj liczyłem na jadę w śniegu no ale niestety znów spodnie upierniczone z błota. Jutro tez jedę do pracy na 14 do 21.45 a potem od razu do Tychów na Tyski Nocny Rajd Rowerowy na Halloween. Wybiera się ktoś jeszcze? Start o 22.30 na McDonaldzie
Zdjęcie z Kopalni
Kategoria Praca


Dane wyjazdu:
19.20 km 12.00 km teren
01:05 h 17.72 km/h:
Maks. pr.:33.00 km/h
Temperatura:0.5
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Śniegowa jazda

Niedziela, 28 października 2012 · dodano: 28.10.2012 | Komentarze 6

Zimowe opony założone wiec śmigać można, małą próbę jazdy po śniegu miałem wracając o 6 z kopalni, na drogach maż a chcąc przetestować oponę z kolcami zasuwam po chodnikach ostre zakręty, do hamowania itd. opona przetestowana - ocena pozytywna. Potem szybkie śniadanko i odsypianie nocki ale budzik ustawiłem na 9, bo wstępnie miałem jechać do Kobióra na I Rajd Kolarski im. Kazimierza Fidyka ale brak motywacji mnie zniechęcił trochę jeszcze odespałem, zjadłem śniadanko i puki śnieg jeszcze leży szybko pognałem na rower pośmigać po śniegu.

Przez Chorzów Batory pojechałem, na Uroczysko Buczyna gdzie walnąłem sobie sesje rowerka, po czym pognałem dalej lasem w stronę Katowic, wyjechałem na Kokocińcu tam zaś wjechałem do lasu i kierowałem się w stronę Rybaczówki, W lesie tylko jeden ślad rowera, poza tym ludzi brak, na Przystani kilku ludzi z kijkami spaceruje, szybko mijam przystać i wyjeżdżam w lesie pomiędzy Kochłowicami a Kłodnicą, potem już tylko do domu, bo trzeba z zoną na zakupy jechać :)

Uroczysko Buczyna © man222

Zimówka KENDA © man222
Kategoria Na Śniegu


Dane wyjazdu:
8.32 km 0.00 km teren
00:22 h 22.69 km/h:
Maks. pr.:34.00 km/h
Temperatura:2.0
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Praca

Sobota, 27 października 2012 · dodano: 27.10.2012 | Komentarze 0

Z przodu juz na oponie z kolcami, całkiem przyjemny odgłos wydają podczac jazdy i przede wszystim nie chlapia tak wodą we wszystkich kierunkach jak moje "letnie" ;) ale sniegu mało, zdecydowanie wolałbym go od deszczu
Kategoria Praca


Dane wyjazdu:
40.60 km 0.00 km teren
02:09 h 18.88 km/h:
Maks. pr.:45.00 km/h
Temperatura:4.0
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Rudzka Rowerowa Masa Krytyczna

Piątek, 26 października 2012 · dodano: 26.10.2012 | Komentarze 0

Piąteczek ładna pogoda za oknem nic tylko jeździć :) O 16.30 wyjeżdżam z domu bo byłem pewien ze masa startuje o 17.00 Niestety okazuje się ze o 18.00 jestem przeszło godzinę przed czasem, postanawiam pokręcić się po okolicy, jadę na Rude w okolice McDonalda gdzie ostatnio zapaliło się poddasze zabytkowej kamienicy, no i rzeczywiście dach nie wygląda za ciekawie mam nadzieje ze do zimy uda im się ten dach zabezpieczyć. Potem wolnym tempem kieruje się przez Chebzie na Plac Jana Pawła II Gdzie startuje Masa. Jeszcze kilka rundek wokół rynka żeby nie zamarznąć. Po chwili pojawiają się pierwsze rowery i radiowozy. Startujemy w ok 30 osób i jedziemy trasą przez Zgode, Starą Bykowinę, Wirek i z powrotem na Nowy Bytom tylko ze na Miejski Basen gdzie rozpalone było ognisko a sponsorzy ufundowali poczęstunek Ok 19 zbieram się do domu kawałek podjeżdżam z Tomkiem i Wojtkiem potem się rozdzielamy. Teraz na noc do pracy....


Dane wyjazdu:
54.98 km 5.00 km teren
03:02 h 18.13 km/h:
Maks. pr.:51.00 km/h
Temperatura:12.0
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Mikołowska Rowerowa Masa Rowerowa

Czwartek, 25 października 2012 · dodano: 25.10.2012 | Komentarze 1

Dzisiejszy dzień zaplanowałem sobie już dużo wcześniej ale nie przypuszczałem ze po tak wspaniałym tygodniu tak się zepsuje pogoda no ale skoro się zapowiedziałem to trzeba jechać, na miejscu jestem już o 16, krążę po okolicy, wcinam kebaba i powoli pojawiają się kolejne osoby. O 17 Ruszamy ,dzisiejsza trasa biegła przez Górę św. Jana gdzie znajduje się kapliczka św. Jana Chrzciciela z 1819 roku. Miejsce to jest doskonałym punktem widokowym na okolicę. Na pewno jeszcze się tam zjawię w ciągu dnia. Ok 18 dojechaliśmy na Rynek w Mikołowie gdzie się zegnamy i każdy pedałuje w swoją stronę Ja z Tomkiem z Wirku drogą 44 a potem przez las na Halembę, rozstajemy się na Wirku gdzie ja odbijam na KOchłowice