Podróże duże i małe... | strona 183 | wloczykij.bikestats.pl Podróże duże i małe...

Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi wloczykij z wioski Ruda Ślaska. Mam przejechane tylko61611.50 kilometrów w tym 5910.01 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 18.55 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl Zalicz Gmine OPENCACHING Opencaching PL - Statystyka dla man222 Moje Plany... - Warszawa - Annaberg nocą - Wrocław - Nad Bałtyk

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy wloczykij.bikestats.pl

Archiwum bloga

Dane wyjazdu:
18.00 km 0.00 km teren
01:00 h 18.00 km/h:
Maks. pr.:20.00 km/h
Temperatura:7.0
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Jakieś tam km

Sobota, 2 marca 2013 · dodano: 02.03.2013 | Komentarze 1

Zycie zmieniło moje plany, wsumie z dnia na dzień moje źycie zmieniło się diametralnie, wszystkie plany i marzenia prysły jak mydlana bańka. Teraz tylko pozostało czekać... W niedziele pozostał tylko krótki wypad...
Kategoria Praca


Dane wyjazdu:
31.47 km 5.00 km teren
01:47 h 17.65 km/h:
Maks. pr.:40.70 km/h
Temperatura:6.2
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Czas start...

Poniedziałek, 25 lutego 2013 · dodano: 25.02.2013 | Komentarze 8

Miałem sobie rypnąć 150 dziś... no ale chęci brakło :)
Wstałem o 4.30, a planowo wyjechać miałem o 5 - zjadłem sobie śniadanie, ubrałem spodnie rowerowe, bluzkę , golf, nacieknąłem na stopy skarpety. Już miałem ubierać buty i kurtkę ale w ostatnim momencie się rozmyśliłem :)

Na rower wsiałem dopiero o 12 pojechałem do lasu wysypać oszkrabiny i z powrotem. Z Kochłowic udałem się na Mrowczą Górkę, w okolice zlikwidowanego szybu Artura i pokręciłem się tamtejszych okolicach. Z stamtąd od razu do domu.

A na 22 do roboty...

Meteoryt? upada teren po zasypanym szybie Artur © man222


Jeden z kanałów... © man222


Nawet sprzęt ciężki się zachował. © man222
Kategoria Na Śniegu, Praca


Dane wyjazdu:
0.00 km 0.00 km teren
h km/h:
Maks. pr.:0.00 km/h
Temperatura:
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Przestój

Sobota, 23 lutego 2013 · dodano: 23.02.2013 | Komentarze 7

Ostatnim czasem jestem strasznie zabiegany kładę się spać po 24 wstaję o 04 i do roboty jadę samochodem przez cały tydzień nie było czasu ani chęci usiąść na rower, może w przyszłym tygodniu znajdę trochę czasu bo zacznę chodzić zmianę nocną a w dzień ma być super pogoda.

Może wpadnie jakaś 100 a najlepiej 150 :) Bo taki własnie chcę dystans pokonać w tegorocznym IV Śląskim Maratonie Rowerowym i od najbliższego czasu chcę rozpocząć intensywne przygotowania do maratonu.

W wolnym czasie zakupiłem kilka części do szosy i rower wygląda coraz to lepiej, w sumie brakuje jeszcze tylko klamkomanetek i hamulców.

Przy okazji zakupiłem ciekawy wolnobieg do Meridy - genialny na ostre podjazdy, tylko będzie trzeba dobrze wyregulować przerzutkę.
Części do szosy © man222


Nowy wolnobieg dla Meridy © man222


Dane wyjazdu:
72.23 km 5.00 km teren
03:47 h 19.09 km/h:
Maks. pr.:45.30 km/h
Temperatura:1.8
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Rowerowy Rajd Walentynkowy

Niedziela, 17 lutego 2013 · dodano: 17.02.2013 | Komentarze 4

Ruda Śląska - Katowice - Tychy - Bieruń
Rowerowy Walentynkowy Rajd © man222


Kościół św. Walentego w Bieruniu © man222




Zdjęcia i opis wieczorem.

Dane wyjazdu:
25.23 km 10.00 km teren
01:18 h 19.41 km/h:
Maks. pr.:52.00 km/h
Temperatura:2.0
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Po dętki do Mikołowa

Sobota, 16 lutego 2013 · dodano: 16.02.2013 | Komentarze 3

Szybki wyjazd przed obiadem do Decatlonu po dętki do składanej szosy, wczoraj przyszły opony. Efekt wizualny jest coraz lepszy.

1 miesięczne klocki © man222


W budowie... © man222
Kategoria Na Śniegu


Dane wyjazdu:
54.28 km 7.00 km teren
02:44 h 19.86 km/h:
Maks. pr.:49.70 km/h
Temperatura:1.7
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Nie odpuściłem!

Piątek, 15 lutego 2013 · dodano: 15.02.2013 | Komentarze 2

Nie odpuściłem i pojechałem po żymloki, dziś już otwarte było towar nabyłem a drogę powrotną wybrałem przez Kostuchnę gdzie przejeżdżałem obok wyciągu narciarskiego Sopelek - super że są ludzie którym się chce jeszcze coś organizować dla innych.

+ wieczorny objazd po Rudzie
Kategoria Na Śniegu


Dane wyjazdu:
14.48 km 0.00 km teren
00:39 h 22.28 km/h:
Maks. pr.:34.90 km/h
Temperatura:0.2
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Walentynowe prostowanie kości

Czwartek, 14 lutego 2013 · dodano: 14.02.2013 | Komentarze 0

W te niby święto, w całości spędzone na załatwianiu różnych spraw od latania po urzędach po zakupy. Wieczorem chwila wytchnienia no to wpadłem jeszcze do PTTK, od dziś jestem członkiem tej mafii. Zobaczymy co z tego wyjdzie, zapisałem się aby poznać nowych ludzi i mieć większą motywację do dalszych wypadów.

O 22 w końcu udało mi się znaleźć chwilę czasu, więc oznajmiłem żonce że idę zrobić mały objazd Kochłowic a zarazem rozprostować trochę nogi. Pojechałem ul. Wyzwolenia w stronę Wirku, tam na Mrowczej Górce pokaźnych rozmiarów dzik przebiegł mi drogę ale w bezpiecznej odległości ok 10-15m, potem ul. Wirecką zjechałem do rynku w Kochłowicach i udałem się w stronę Panewnik, tam znów spotkałem mnóstwo zwierzyny na okolicznych polach, naliczyłem się m.in. 4 łanie, 3 sarny, 4 zające. Przed lasem zawróciłem i z powrotem ul Piłsudskiego dojechałem do Rynku, następnie ul Wirecką ale w przeciwnym kierunku niż poprzednio dojechem do ul Wyzwolenia gdzie w krzaczkach zakochani świętowali dzisiejsze niby święto. Zostawiłem ich w spokoju i udałem się w stronę ul Oświęcimsiej i okolice dużego parkingu na jej zakończeniu. Tam zakochani chyba tez świętowali.... ale przeszkodziła im Policja, chyba byli zazdrośni :), ja długo nie czekając zawróciłem i udałem się do domu.
Kategoria Na Śniegu


Dane wyjazdu:
10.84 km 0.00 km teren
00:30 h 21.68 km/h:
Maks. pr.:37.00 km/h
Temperatura:-0.3
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Po bułki na Halembe

Środa, 13 lutego 2013 · dodano: 13.02.2013 | Komentarze 2

Miałem dziś nigdzie nie wyjeżdżać, ale wieczorny apetyt popchał mnie do Inter Marche po kajzerki, w drodze powrotnej akurat w lesie padła przednia lampa.
Kategoria Na Śniegu


Dane wyjazdu:
64.93 km 0.00 km teren
03:06 h 20.95 km/h:
Maks. pr.:43.00 km/h
Temperatura:-1.0
Koszt wyjazdu: ( 6zł)
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Wtorkowe Bogucice?

Wtorek, 12 lutego 2013 · dodano: 12.02.2013 | Komentarze 2

W dziejszych planach nie miałem zamiaru nigdzie wyjeżdżać, ale żona poprosiła mnie o załatwienie pewnej sprawy w Bogucicach. A ja zamiast samochodem wyjechałem rowerem bo po co pchać się w te korki i niepotrzebnie tracić czas... Na miejscu byłem w niecałą godzinkę, wszystko sprawnie załatwiłem a skoro była dopiero 13, postanowiłem trochę pokrążyć najpierw po Bogucicach potem po Dąbrówce Małej aż w końcu dojechałem do Sosnowca, ani się nie obejrzałem znalazłem się w Czeladzi a chwilę potem minąłem Wojkowice i wylądowałem w Będzinie. Ze względu na mocne opady śniegu postanowiłem zawrócić. Powrót przez Dąbrówkę Małą, Szopienice, Zawodzie, Dolinkę Trzech Stawów, Ochojec z pauzą w Ligocie na posiłek w Biedronce, potem przez Panewniki do Kochłowic (w Panewnikach niedaleko ukaładają z kostki Drogę rowerową - niechce widzieć tej drogi jak przyjdą rozstopy:)).

+ 3 Nowe Gminy

Co warto podkreślić po dzisiejszym wypadzie to że nieplanowane wypady są najbardziej ciekawe :)
Kategoria Na Śniegu


Dane wyjazdu:
29.47 km 12.00 km teren
01:35 h 18.61 km/h:
Maks. pr.:38.00 km/h
Temperatura:1.0
Koszt wyjazdu: ()
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal

Po żymloki na Podlesie

Poniedziałek, 11 lutego 2013 · dodano: 11.02.2013 | Komentarze 1

Po żymloki na Podlesie, ale dziś zamknięte - trudno przynajmniej się przejechałem. Przez noc napadało sporo śniegu, ale jechało się całkiem przyjemnie. Po drodze wjeżdżam na Jamnę, wysypać oszkrabiny i trocha marchwi, w okolicy znów krąży stado Jeleni, tak skromnie uświetniłem Ogólnopolski Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej. Zahaczam również o Leśne pogotowie w Kamionce - wstępu na teren ośrodka nie ma, przez płot można zaobserwować mnóstwo zwierzyny a najwięcej to bocianów - chyba ze 20-30.

Jelenie w Kochłowickich lasach. © man222


Ostoja zwierzyny © man222


Tako sarna uszczeliłem © man222
Kategoria Na Śniegu